Kurumsal

Cennetler, bahçeler

Feradis; modern meyve üreticiliği alanında faaliyet göstermek üzere 2007 yılında kurulmuştur. Teknoloji kullanımı ve çağdaş işletmecilik anlayışı ile “Her zaman dünden daha iyi ol” felsefesini prensip edinmiş olan Feradis, bünyesinde bulunan soğuk hava depoları ve paketleme tesisiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmakta olup İyi Tarım Uygulamaları ve Global GAP çerçevesinde, sağlıklı nesiller için sağlıklı meyve üretimi yapmaktadır.

Misyonumuz

Gelişen pazar koşullarına uygun olarak kaliteyi, verimliliği ve ürün çeşitliliğini artırarak, alanında öncü kuruluş olmak, akıllı yatırımlar gerçekleştirerek verimlilik ve kârlılıkta büyümektir. Bu misyonu;

bullet Pazarın talepleri doğrultusunda çeşitlilikte üretim yaparak,

bullet Verimli ve kaliteli üretim için gerekli tüm teknolojik donanımlara sahip olarak,

bullet Üretim ve üretim sonrası süreçler ile maksimum katma değer yaratarak,

bullet Sektörün prestijli müşterileri tarafından tercih edilen bir tedarikçi olarak,

bullet Ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yaparak ve bunu belgelendirerek,

gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

bullet Modern meyvecilik üretimindeki gelişim ve büyümeyi sürdürmek ve Avrupa’nın sayılı üreticileri arasında yer almaktır.

bullet Tarımda; teknoloji, İyi Tarım Uygulamaları ve ekip çalışması ile Ülkemiz kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaktır.

bullet Müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı, dürüst ve güven verici olmaktır.

bullet Kurumsal kimlik anlayışımızı tüm çalışanlarımıza benimsetmek, meslek ahlakını en yüksek değerlerde tutarak devamlılığını sağlamaktır.

bullet İnsan sağlığını koruyup, güvence altına almak için yüksek teknolojiyi kullanarak hijyen kuralları çerçevesinde üretim yapmaktır.

bullet Doğal kaynakları en iyi şekilde kullanmak ve çevreyi korumaktır.

FERADİS ÜRÜNLERİ SATIŞ NOKTALARI